Informacje

o nas

         Firma ITSV jest integratorem systemów informatycznych wiodących dostawców IT, jak również własnych rozwiązań. Firma oferuje współpracę na etapie projektu, wdrożenia i utrzymania infrastruktury informatycznej. Kompleksowa oferta obejmuje budowę sieci LAN/WAN, sprzedaż sprzętu i oprogramowania, instalację i konfigurację, obsługę serwisów internetowych, zabezpieczenie i archiwizację danych, 24h serwis sprzętu, helpdesk, instalację i utrzymanie telewizji przemysłowej (CCTV), telefonii internetowej (VoIP), szkolenia pracowników oraz audyt już istniejących rozwiązań.

          Nasze bogate 10-letnie doświadczenie w branży obsługi informatycznej firm, pozwala nam na kompetentne wykonywanie oferowanych przez nas usług oraz ich najwyższą jakość. W odróżnieniu od innych firm zajmujących się outsourcingiem IT, cechuje nas indywidualne podejście do każdego z klientów, elastyczność podczas wykonywania naszych usług oraz tworzenie bardzo dobrej relacji współpracy, zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

         Pośród grona naszych klientów można znaleźć działalności gospodarcze takie jak kancelarie prawnicze, sieci lokali gastronomicznych oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, z którymi współpracujemy od wielu lat.