Oprogramowanie

Comarch cloud

          Comarch ERP Optima Cloud to program w całości dostępny przez Internet, który upraszcza oraz automatyzuje zadania związane z ogólnym ewidencjonowaniem sprzedaży, prowadzeniem księgowości oraz kadr i płac, a także analizy bieżącej i historycznej sytuacji firmy.

          Do systemu logujemy się za pośrednictwem przeglądarki internetowej (lub dedykowanej aplikacji ułatwiającej dostęp do programu), dzięki czemu praca na programie możliwa jest praktycznie z dowolnego miejsca.

          Program dedykowany jest dla małych i średnich firm o różnych profilach działalności. Wraz z dodatkowym modułem funkcjonalnym oraz portalem iKsięgowość24, Comarch ERP Optima stanowi unikatowe na polskim rynku rozwiązanie do prowadzenia i promocji działalności biur rachunkowych oraz kancelarii doradztwa podatkowego – Zobacz wersję programu dla biura rachunkowego. Wspólnie z dodatkiem Comarch ERP e-Sklep i portalem Wszystko.pl, program tworzy kompletne środowisko do prowadzenia handlu internetowego.

          Z Comarch ERP Optima korzysta już ponad 60 tys. firm w Polsce, co czyni ten system najpopularniejszym rozwiązaniem klasy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw w naszym kraju.

Kluczowe funkcje Comarch Cloud:

  • wystawianie faktur
  • obsługa magazynu
  • księgowanie dokumentów
  • naliczanie wpłat
  • rozliczanie się z urzędami